PICS54/BL/25M
Thomas & Betts
Type PI Standard Weight Conduit - Coarse Conduit Pitch - NC Size 54mm - NW Conduit Size 48 - Out Dia 54.50mm - In Dia 46.60mm ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type PI Standard Weight Conduit - Coarse Conduit Pitch - NC Size 54mm - NW Conduit Size 48 - Out Dia 54.50mm - In Dia 46.60mm - Static Bend Radius 70mm - Reel Length 25m - Material Modified Polyamide 11 - Color Black