PICS34/BL/50M
Thomas & Betts
Type PI Standard Weight Conduit - Coarse Conduit Pitch - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Out Dia 34.50mm - In Dia 27.70mm ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type PI Standard Weight Conduit - Coarse Conduit Pitch - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Out Dia 34.50mm - In Dia 27.70mm - Static Bend Radius 55mm - Reel Length 50m - Material Modified Polyamide 11 - Color Black