PHTT-12B.50
Thomas & Betts
PMAFLEX Pro Highly Flexible Medium-Duty Conduit - Fine Profile - NW Conduit Size 12 - NC Size 16mm - In Dia 12.00mm - Out Dia ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
PMAFLEX Pro Highly Flexible Medium-Duty Conduit - Fine Profile - NW Conduit Size 12 - NC Size 16mm - In Dia 12.00mm - Out Dia 15.80mm - Static Bend Radius 30mm - Reel Length 50m - Material High-Grade Specially FormulatedPolyamide Elastomer - Color Black