PFCH21/BL/50M
Thomas & Betts
Adaptaflex® Type PFH Heavyweight Conduit - NC Size 21mm/NW Size 17 - Coarse Conduit Pitch - Out Dia 21.20mm - In Dia 15.30mm - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Adaptaflex® Type PFH Heavyweight Conduit - NC Size 21mm/NW Size 17 - Coarse Conduit Pitch - Out Dia 21.20mm - In Dia 15.30mm - Min. Bend Radius 50mm - Reel Length 50m - Material Flame Retardant Polyamide/Nylon PA12 - Color Black