PAFS34/GR/100FT
Thomas & Betts
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Fine Conduit Pitch - Out Dia 34.50mm - In Dia 28.80mm - ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 34mm - NW Conduit Size 29 - Fine Conduit Pitch - Out Dia 34.50mm - In Dia 28.80mm - Static Bend Radius 60mm - Reel Length 100ft - Material Fire Resistant Polyamide/Nylon PA6 - Color Grey