PAFS28/BL/50M
Thomas & Betts
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 28mm - Fine Conduit Pitch - Out Dia 28.35mm - In Dia 22.50mm - Static Bend Radius 50 ...
Description +
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 28mm - Fine Conduit Pitch - Out Dia 28.35mm - In Dia 22.50mm - Static Bend Radius 50mm - Reel Length 50m - Material Fire Resistant Polyamide/Nylon PA6 - Color Black