PAFS21/GR/50M
Thomas & Betts
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 21mm - Fine Conduit Pitch - Out Dia 21.20mm - In Dia 16.45mm - Static Bend Radius 45 ...
Description +
Type PA Standard Weight Conduit - NC Size 21mm - Fine Conduit Pitch - Out Dia 21.20mm - In Dia 16.45mm - Static Bend Radius 45mm - Reel Length 50m - Material Fire Resistant Polyamide/Nylon PA6 - Color Grey