PACL42-S/BL/25M
Thomas & Betts
Type PAL Lightweight Slit Conduit - NC Size 42mm - NW Size 36 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 65mm - Out Dia 42.40 ...
Description +
Type PAL Lightweight Slit Conduit - NC Size 42mm - NW Size 36 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 65mm - Out Dia 42.40mm - In Dia 34.80mm - Reel Length 25m - Material Polyamide (Nylon) 6 - Color Black