PACL34/BL/50M
Thomas & Betts
Type PAL Lightweight Conduit - NC Size 34mm - NW Size 29 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 60mm - Out Dia 34.50mm - ...
Description +
Type PAL Lightweight Conduit - NC Size 34mm - NW Size 29 - Coarse Conduit Pitch - Static Bend Radius 60mm - Out Dia 34.50mm - In Dia 27.70mm - Reel Length 50m - Material Polyamide (Nylon) 6 - Color Black