PACH54/BL/25M
Thomas & Betts
Type PAH Heavyweight Conduit - NC Size 54mm - NW Size 48 - Coarse Conduit Pitch - Min Bend Radius 165mm - Out Dia 54.3mm - In ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Type PAH Heavyweight Conduit - NC Size 54mm - NW Size 48 - Coarse Conduit Pitch - Min Bend Radius 165mm - Out Dia 54.3mm - In Dia 46.20mm - Reel Length 25m - Material Polyamide (Nylon) 6 - Color Black