M433-30S22
Thomas & Betts
Interlock With Metallic Receptacle Housing - Screw Cap - 3 Pole - 4 Wire - Rating 32A 380/440V 50/60Hz - 30A Trip Rating.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +