DBRF440740000
Thomas & Betts
MaxGard Interlocked Receptacle - Circuit Breaker - Flap Cap - 400 Amp - 3P4W - 3P 250V - 60Hz - Cast Aluminum - Breaker Trip R ...
Description +
MaxGard Interlocked Receptacle - Circuit Breaker - Flap Cap - 400 Amp - 3P4W - 3P 250V - 60Hz - Cast Aluminum - Breaker Trip Rating 400A - StandardConfiguration