DBRF440420000
Thomas & Betts
MaxGard Interlocked Receptacle - Circuit Breaker - Flap Cap - 400 Amp - 3P4W - 3P 480V - 60Hz - Cast Aluminum - Breaker Trip R ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
MaxGard Interlocked Receptacle - Circuit Breaker - Flap Cap - 400 Amp - 3P4W - 3P 480V - 60Hz - Cast Aluminum - Breaker Trip Rating 200A - StandardConfiguration