- RT8522-32-1M5
RT8522-32-1M5
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
RT Common Mode Choke 300VAC two line 32A 1.5mH
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description