FN3311HVIT-2300-99-C18-R5
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
3 Phase Busbar Filter IT 690VAC 2300A 68nF 1MO
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +