- LR2F130K
LR2F130K
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Resistors - 130 Kohm (+/-) 1% - 0.75W - 350V - Through Hole - 3.5mm Dia x 9.7mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description