ZUP10-20/LU
TDK-Lambda
Bench (AC/DC) Power Supply - 200W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 10VDC | 0 to 20A Output - Output Jacks up to 60V Output Models ...
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Bench (AC/DC) Power Supply - 200W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 10VDC | 0 to 20A Output - Output Jacks up to 60V Output Models - USA AC Cable.