Z100-8-LAN-U
TDK-Lambda
Bench (AC/DC) Power Supply - 800W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 100VDC | 0 to 8A Output - LAN Interface - USA Cable.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +