SWS1000L-36
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1000 W - 86% Efficiency - Output 36V 29A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +