RWS600B-15
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 600 W - 84% Efficiency - Output 15V 40A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +