RWS1500B-36/CO2
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 88% Efficiency - Output 36V 42A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - Double Sided Board ...
Description +
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 88% Efficiency - Output 36V 42A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - Double Sided Board Coating.