PXG-M15-24WD15
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 15W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±15V - PCB Thru-Hole - 1.6"x1"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +