PXE30-24WS15
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 30W - Vin: 9 to 36V - Vout: 15V - PCB Thru-Hole - 2"x1.6"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +