PXD30-48WS05
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 30W - Vin: 18 to 75V - Vout: 5V - PCB Thru-Hole - 2"x1"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +