PXD30-12S05
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 30W - 5VDC - Input: 9 to 18VDC - PCB Mount - 2x1 inch Footprint
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +