PXB15-12S15/NT
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 15W - Vin: 9 to 18V - Vout: 15V - PCB Thru-Hole - 1"x1"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +