PH150A280-28
TDK-Lambda
The PH150A280-28 is a 151.2W isolated DC-DC converter that provides a 28V output from a wide 200 to 425VDC input range.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +