PFE500SA-12
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 396W - 12VDC - Input: 85 to 265 VAC - 61x12.7x116.8mm - M3 Tapped Mounting Holes
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +