MTW60-51515-V
TDK-Lambda
Open Frame AC/DC Converter - 60 W - 76% Efficiency - 3 Outputs 5V, 15V, -15V | 5A, 2A, 500mA - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +