LZSA-1500-4
TDK-Lambda
Enclosed Conformal Coated AC/DC Converter - 1500 W - 84% Efficiency - Output 48V 32A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +