KPSB6-15-J
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 6W - 15VDC - Open Frame - JST Connectors - Input: 90 to 264VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +