ISA48025A025V-001-R
TDK-Lambda
1/16 Brick DC-DC Converter - 85W - Vin: 36 to 75V - Vout: 2.5V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +