IQL24021A120V-001-R
TDK-Lambda
1/4 Brick DC-DC Converter - 252W - Vin: 20 to 36V - Vout: 12V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +