HWS300P-36
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 85% Efficiency - Output 36V 8.4A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Chassis M ...
Description +
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 85% Efficiency - Output 36V 8.4A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Chassis Mount.