HQA2W120W120V-007-M
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 9 to 40V - Vout: 12V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +