HQA24120W480V-N07-S
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 18 to 40V - Vout: 48V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +