DTM70CN180C8
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 18V 3.9A - 70W Class II
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +