DTM160CN240
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 24V 6.66A - 160W Class I
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +