DRB480-72-3-A1
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - DIN Rail - 72VDC 6.7A - 480W - Input: 350-575VDC 3 Phase - Push-in Terminal
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +