DRB240-48-3-A1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 240W - 48 VDC - Input: 350 to 575VAC 3Phase
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +