DRB120-12-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 120W - 12 VDC - Input: 85 to 264VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +