DPX40-24T0512
TDK-Lambda
DIN Rail Triple Output DC-DC Converter - 40W - Vin: 18 to 36V - Vout: 5/±12V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +