CUS350MP-1000-30/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 350W - 1000W peak - 30VDC - Input: 85-265VAC - Medical - Dual Fuses - w/Baseplate and Cover
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +