CSW65-24/D
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 65W - 24VDC - Input: 90 to 305VAC - U Channel & Cover - DIN Rail Bracket
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +