CSS150-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 150W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - Medical - 3"x5" - Open Frame
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +