CN50A110-24
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 50W - Vin: 60 to 160V - Vout: 24V - PCB Mount Module
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +