CN150B110-48
TDK-Lambda
DC-DC Converter - Railway - 153.6W - 43-160V - 48V 3.2A - 1/4 brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +