- CN100A110-24/CO
CN100A110-24/CO
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 100W - Vin: 60 to 160V - Vout: 24V - PCB Mount Module
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description