CCG3-48-12SR
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 24/48VDC - Output 12V 0.13A - 3W SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +