CCG30-48-15S
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 30W - Vin: 18 to 76V - Vout: 15V - Remote On/Off - Thru-Hole 1"x1" Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +